E-Pood
Webbyt
Webbyt
Teenused
Webbyt
Webbyt
Uudised
Webbyt
Otsing
Webbyt
Ostukorv
Webbyt
Kontakt
Webbyt
 
Webbyt

Otsing
Webyt

Ostukorv  
Teenused
Webyt
Webbyt
E-Pood
Webbyt
Uudised
Webbyt
Hinnakirjad
Webbyt
Kontakt
Webbyt
Tagasiside
Webbyt
Tarneajad lahtiseletatult
Webbyt
E-poe kasutustingimused
Webbyt
Maksekeskuse tingimused
Webbyt
SVEA järelmaksu tingimused

Oktoober 2020
Tagasi  Edasi

Kasulikud lingid  
Web2 Delta Power Boats
Web2 Glomex
Web2 Kalale.ee
Web2 Mastervolt
Web2 Paat & Meremees
Web2 Raymarine
Web2 Tehnikamaailm

E-Pood

Webbyt
Sitemap Sisukaart   Print Prindi
Webbyt
 
Kaardiplotterid

Raymarine kaardiplotterid  jagunevad Axiom, eS ja gS seeria seadmeteks. Axiom, Axiom PRO ja Axiom PRO XL seerid on kõige uuemad kaardiplotterid. Axiom on ainult puutetundliku ekraaniga, Axiom PRO ja Axiom PRO XL on puutetundliku ekraani ja nuppudega. Enamus mudeleid on integreeritud kajaloega millest on erinevaid variante, kõige lihtsamast CHIRP kalaleidjast kuni 1kW andureid kasutava 3D Real Vision kajaloeni. Kõigile kaardiplotteritele saab lisada radari, AIS vastuvõtja, PAL kaamera, mitu IP kaamerat jne. gS seeria on profesionaalne tootesari pakkudes oma Glass Bridge monitoridega pilkupüüdvat disaini ja uskumatult head pildikvaliteeti. Kõik seeriad sobivad samasse võrku, neil on sama tarkvara ja funktsionaalsus.

Autopiloodid

Raymarine autopilodid jagunevad järgmistesse alagruppidesse. Pinnipiloodid mis on mõeldud kergematele purjepaatidele millel on rooliratta asemel roolipinn. Roolipiloodid mis on mõeldud kergemat sorti purjepaatidele ja paigaldatakse rooliratta külge. Süsteemipiloodid millest on nähtav ainult juhtseade ja kõik muu on peidetud paadi sisemusse. Väga lai valik erinevaid ajameid ja kompuutreid mis omakorda jagunevad gruppidesse võimsuse, tööpinge ja jõudluse järgi. NB! Evolution autopiloot tekitab sõltuvust, kes proovib, see enam ilma ei saa! autopiloot, autopiloodid, autopilooti,

Instrumendid ja tarvikud

Raymarine instrumendid võib jagada gruppidesse i40, i50, i60, i70, ST70 Plus. i40 seeria on kõige lihtsam kuid sisaldab kõike vajalikku väiksemate aluste jaoks. i50 pakub i40-st suuremat ekraani ja rohkem võimalusi. i70 värviline instrument on praeguse aja navigatsioonivahend mis vahetab välja vana ST60+ seeria. i70 instrumendid toimivad uues kiires Seatalk NG võrgus, oskavad lugeda informatsiooni otse nn. "tarkadest" anduritest, kuvada mootori näitusi jne. ST70 Plus nagu ka i70 toimib Seatalk NG võrgus kuid pakub veelgi rohkem võimalusi ning suuremat ja paremini nähtavat ekraani.

Raadioside ja AIS

Raymarine mereraadiod on tuntud oma töökindluse, lihtsate menüüde ja funktsionaalsuse poolest. Tootevalikus on neli statsionaarset DSC VHF raadiot. Ray50, Ray60, Ray70 ja Ray260. Statsionaarsed DSC VHF raadiod võimaldavad saatevõimsust 5W ja 25W. Enamusele statsionaarsetele VHF raadiotele on võimalus lisada teine kõnetoru. Tippmudelitele saab lisada kaks kõnetoru ja ka ruuporvaljuhääldi udusignaalide ja häälkäskluste andmiseks. AIS vastuvõtjad võimaldavad näha teisi AIS signaali väljastavaid laevu Sinu kaardiplotteri ekraanil. AIS saatjad/vastuvõtjad võimaldavad saata Sinu laeva andmeid ja asukohta, et teised näeksid Sind ja võtta vastu teiste laevade andmeid.

Kalaleidjad

Raymarine kajaloodid ja kalaleidjad ( fishfinders ) jagunevad kolme algruppi, integreeritud kajaloed mis on kaardiplotterisse integreeritud ja CP/CHIRP/DSM seeria kajaloodid mida saab integreerida a, c, e, ja gS  seeria kaardiplotteritega ja eraldiseisev mudel DRAGONFLY, mida ei saa integreerida teiste seadmetega (WiFish ja Pro kajaloe mudelid ühilduvad nutiseadmetega). Omakorda on veel alagrupid kus on DownVision ja SideVision kajaloodid. a seeria kajaloed töötavad pingel 12V ja võimaldavad kasutada 600W võimsusega andureid. DSM ja CP kajaloodide seerias on valik märksa laiem, alagab DSM30 kajaloe mooduliga mis töötab pingel 12V ja võimaldab kasutada 600W võimsusega andureid ja lõpeb CP570 chirp fishfinder kajaloe mooduliga mis töötab pingel 12V või 24V ja võimaldab kasutada kuni 2kW võimsusega andureid.

Radarid

Raymarine uue põlvkonna radarite peal on kirjad Digital ja HD Digital, vana jämeda signaalikaabli asemel tuleb radarist välja peenike arvutivõrgu kaabel ja pildi kvaliteet erineb vanadest radaritest nagu öö ja päev. Radareid on kahte tüüpi, avatud- ja  kinnised antennid. Kinnised antennid on Digital ja HD Digital, avatud antennid on HD Digital ja Super HD Digital. Kinnise korpusega nn "Radome" antenne on kahte mõõtu 18" ja 24", mõlemad variandid on võimsusega 4kW. Avatud radarid  "Open Array" mõõdud on 48" ja 72" ja võimsused 4kW ja 12kW. Super HD Digital radari eraldusvõime on niigi hea pildiga HD Digital radarist veelgi parem ja värvilisem. Ettevaatust, kes korra proovib see enam ilma ei saa.

Life Tag MOB

LifeTag on Raymarine juhtmevaba MOB (Mees üle parda) süsteem. Häiresignaal aktiveerub kohe kui mõni meeskonnaliige on kukkunud vette, läinud jaama tööulatusest välja või aktiveerinud häiresignaali käsitsi. Kaardiplotterile ilmub samal ajal teekonnapunkt nimega MOB. Helisignaal ei lähe ise vaiksemaks ega lõppe ära kuni keegi meeskonnast teeb seda käsitsi. Plotteril kuvatav teekonnapunkt teeb sündmuskohale tagasi navigeerimise hõlpsamaks. Stardikomplekti kuulub baasjaam, kaks Life Tag-i ja helisignaal. Ühte baasjaama saab ühendada kuni 16 Life Tag-i.

Raymarine kaamerad

Raymarine merekaamerad võib jagada kolme gruppi, ilmastikukindlad vaatluskaamerad, vaatluskaamerad sisetingimustesse ja ilmastikukindlad öövaatluskaamerad. Cam100 ja Cam50 vaatluskaameraid on kasutatud juba aastaid mootoriruumi, laevateki ja salongi jälgimiseks kaardiplotteri ekraanilt. Pööratud pildiga (reverse image) kaameraid kasutatakse tagurduskaameratena suuremates huvilaevades. T-Seeria öövaatluskaamera on Raymarine kaamerate perekonna kõige noorem liige mis on mõeldud öise navigeerimise lihtsustamiseks ja päästetöödeks. Uus CAM200 on IP kaamera mida on lihtne kasutada koos Lighthouse tarkvaraga.

Eripakkumised

Sooduspakkumiste alt leiad tooted millele kehtivad hetkel kampaaniahinnad või mis on mõnel muul põhjusel müügis tavahinnast odavama hinnaga. Soodushinnaga müüdavad tooted ei ole defektiga ega kasutatud, sellisel juhul on kindlasti juures vastav märge. Hinnakampaaniatest saab teavet uudiste ja kalendri alt. Navigatsiooniseadmete hinnakampaaniad langevad tavaliselt kokku paadinäituste toimumise ajaga, üllatusi on varuks ka aastavahetustel ja merepäevade ajal.

Kehtiv valuuta on EUR ja kaupade hinnad sisaldavad Eesti käibemaksu 20%. Tasuda saab pangaülekandega, krediitkaardiga

(Visa, MasterCard), Eesti pangalinkidega (Swedbank, SEB, LHV Pank, Nordea, Danskebank, Krediidipank) ja SVEA järelmaksuga.

 
Webbyt.com
Free website - Webbyt